Районний семінар-практикум працівників психологічної служби

Дата: 11.03.2020 16:09

11 березня 2020 року на базі Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум працівників психологічної служби з теми «Професійна діяльність працівників психологічної служби щодо профілактики виникнення конфліктних ситуацій серед учасників освітнього процесу», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

Учасники семінару-практикуму із зацікавленістю переглянули відеопрезентацію досвіду роботи соціального педагога Полозюк І.М. та практичного психолога Муковіз О.В. Учасники семінару відвідали  Заняття з елементами тренінгу в 4 –му класі «Ти і твої друзі. Ставлення до самого себе і до оточуючих», яке провела  Муковіз О.В., практичний психолог Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цікавим пройшли  тренінг в 7-8 класах «Способи розв’язання конфліктів в учнівському середовищі», Полозюк І.М., соціальний педагог  та майстер-клас «Кольорова терапія. Пори року», Муковіз О.В., практичний психолог.

Методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА  Мельник М.В. висвітлила питання:

- про основні нормативно-правові документи щодо протидії насильству та булінгу;

• можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації.

Завершився семінар інтерактивною формою роботи «Педагогічний мікрофон», де колеги мали можливість висловити думки з теми семінару-практикуму  та обмінятись досвідом роботи в даному напрямку.

Рекомендації семінару-практикуму:

- намагатися  налагодити доброзичливий, партнерський контакт;

-ні в якому разі не можна настроюватись на почуття жалю  або зверхності, тим паче нехтувати дитиною – ваше обличчя і жести вас видають;

-створювати оптимальні умови для спілкування, сприяти налагодженню дружніх стосунків між дітьми;

- формувати у дітей досвід стосунків у соціумі, навичок адаптації до соціального середовища;

-ставитися з повагою до дітей та їх батьків.