Реалізація Концепції НУШ у Рогівській ЗОШ

22   жовтня   в   Рогівській   ЗОШ   відбувся   семінар-практикум   для   вчителів   початкових  класів    на   тему:  «Практична   реалізація   Концепції   Нової   української   школи   в   навчально-виховному   процесі  початкової   ланки».

Однією   з   основних   концептуальних   засад   реформування   в   умовах   Нової   української   школи     є  створення   сучасного  освітнього  середовища,   яке   сприяє  творчому   розвитку   дитини.        Саме   такою  є   початкова   школа   Рогівської   ЗОШ.

Учителі   перших  та  других   класів   закладів   освіти   району  мали  змогу    відвідати   урок «Я досліджую світ» у 1 класі  «Як   техніка допомагає в побуті»,   який   провела   Мруга   Людмила  Василівна   та    урок з української мови та  читання у 2 класі  «Буквосполучення йо, ьо. Дискусія»  (учитель   Забара  Надія  Миколаївна).

Про   вплив   сучасного   освітнього   середовища   на    творчий    розвиток   учнів  з  досвіду   роботи   поділилась  Людмила   Іванівна        Баранова,  учитель    другого   класу   Нестерівської   ЗОШ.

А  на  завершення  учасники   семінару  відвідали   чудове        свято  «На    гостину   до   осені» ,яке   підготували  вчителі   Васильченко  К.О.   та   Власюк   С.М.   разом   з   учнями   3 і   4   класу    та   оглянули   виставку  дитячих   робіт.