Summer Language Camp “The World We Live In”

Дата: 05.06.2018 16:18

З 29 травня по 11 червня 2018 року на базі  Маньківської ЗОШ I-III ступенів №1 працює пришкільний англомовний табір відпочинку ” The World We Live in”. Вихователі мовного табору: Давиденко Л.П., Браславська Л. І., Галінгер В.В., Товкес Т.І. Лубочкова Г.В.

1 Day (29.05)

Getting Acquainted: All about me”

Знайомство. Учні працювали над назвою та девізом свого загону, створювали емблему. Шляхом жеребкування кожен загін отримав країну, яку досліджуватиме протягом наступних 10 днів. Утворилися групи,що досліджують США, Італію, Грецію та Німеччину.

2 Day (30.05)

“National Sport Day”

Учням було запропоновано взяти участь у спортивних іграх різних країн світу. Вони малювали плакати, готували кричалки на підтримку своєї команди.

3 Day (31.05)

“Open Day Ceremony”

День було присвячено відкриттю табору. Учні презентували свій загін та брали участь у іграх.

4 Day (01.06)

“National Costume Day”

Учням було запропоновано знайти інформацію про національний костюм, країни, яку вони вивчають,а потім виготовити та презентувати його за допомогою ляльки та презентації.