Районний семінар-практикум вчителів біології та екології

Відповідно до плану роботи Маньківського районного методичного кабінету 24 жовтня 2019 року на базі Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів біології та екології з теми «Формування творчої компетентності учнів на уроках біології та в позакласній діяльності з метою створення умов для самореалізації всебічного розвитку особистості».

Учасники семінару переглянули урок біології у 9 класі на тему :  «Типи клітин та їхня порівняльна характеристика: рослинна та тваринна клітина», Чуйченко В.А., учитель  І  кваліфікаційної  категорії  Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У ході проведення уроку педагог продемонстрував присутнім методи формування предметних та ключових компетентностей, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання активних методів роботи та засобів ІКТ.

Цікавим пройшов майстер-клас «Інтелектуальна  гра як засіб розвитку творчої активності учнів при вивченні біології», Нікітченко Я.А., вища категорія, старший учитель  Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Учасники семінару відвідали  виховний захід  для  учнів 5-9  класів «Екологічний брейн-ринг», Бортник І.О.,  учитель ІІ кваліфікаційної  категорії  Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Присутні на семінарі відмітили високу результативність та практичність проведених заходів, які пройшли у творчій атмосфері. Всім учасникам надані методичні матеріали.