Зимова сесія «STEM-школа – 2020»

Дата: 21.01.2020 16:27

На виконання наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 14.08.2019 № 68 «Про організацію та проведення «STEM-школи – 2020» відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта» 04-08 лютого 2020 року проводять зимову дистанційну сесію «STEM-школа – 2020».

У програмі сесії будуть представлені матеріали за напрямами:

• науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти в дошкільній, загально середній та позашкільній освіті;
  • STEАM-проекти: теорія та практика;
  • інтеграція як провідний підхід STEM-освіти.

Учасників очікує 5 днів інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти». Понад шістдесят спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами.

Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/ErcyMeA.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: webstemschool2020@gmail.com.