Районний семінар молодих спеціалістів

Дата: 27.02.2019 16:29

27 лютого 2019 року на базі Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар молодих вчителів  на тему «Впровадження в практику інноваційних педагогічних технологій».

Для учасників семінару були організовані відкриті уроки вчителів закладу.

Навчальний тренінг «Професійна мобільність педагога» для молодих спеціалістів провела заступник директора з навчально-виховної роботи Кривда Л.А.

З презентацією досвіду роботи «Впровадження в практику інноваційних педагогічних технологій» виступила вчитель початкових класів Іващук Л.Г.

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в обговорення рівнів професійної мобільності вчителя. Розважив гостей захід "Весна пробуджує природу, весня пролбуджує серця".

Учасники семінару вдячні дирекції школи, педагогічним працівникам за надану можливість обміну досвідом, приємне спілкування, високий рівень організації та проведення заходу.