Вітаємо з перемогою!

Із метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря 24 листопада 2018 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Традиційно захід зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу: 70 учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Маньківський район представляла переможець районного етапу Конкурсу - Купріянець Богдана, учениця 10 класу Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

Вітаємо переможця ІІІ етапу конкурсу – Купріянець Богдану, яка виборола ІІ місце.

Відділ освіти райдержадміністрації щиро дякує Богдані та її наставнику - вчителю української мови і літератури Людмилі Михайлівні Демченко за високі знання, бажає не зупинятися на досягнутому і крокувати далі до нових перемог.