Літній мовний табір ”SMILE” на базі Подібнянської ЗОШ I-III ступенів

Дата: 31.05.2018 16:34

Пришкільний англомовний табір відпочинку ”SMILE” працює  на базі  Подібнянської ЗОШ I-III ступенів з 29 травня по 11 червня 2018 року. У таборі відпочиває 12 учнів 6-7 класів. Начальником табору призначена Самборська Альвіна Василівна, вчитель англійської мови.

Всі види виховної діяльності в таборі здійснюються відповідно до режиму  дня. Робота проводиться згідно плану виховної роботи. Все це висвітлюється  на  спеціальному  стенді. Діти  мають  змогу щоденно знайомитися з  путівкою дня.

Комплектацію загону здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей  та їх інтересів. Загін має свою назву, девіз, емблему.

Кожен день з учнями  дві години проводяться заняття англійської мови, основною метою яких є формування комунікативної компетенції. Вчитель  приділяє особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння. Перегляди фільмів, мультфільмів, проектні роботи, конкурси, читання та обговорення (stories, jokes) займають особливе місце. Учні набувають досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й жести, міміку, рухи.

29 травня – CAMP DAY

1. Зустріч, привітання, відкриття табору, оформлення кімнати.

2. Розучування пісні та танцю.

30 травня – TRAVELLING DAY

1. Подорож – стежинами рідного краю.

2. Проектна робота.