Семінар вчителів музичного мистецтва

Дата: 28.10.2019 16:35

Серед 11 ключових компетентностей, що покликана формувати НУШ в учнів, формування культурної компетентністі виходить на перший план, коли мова йде про уроки предметів художньо-естетичного циклу.

Як забезпечити якісну реалізацію навчальної програми предмета "Музичне мистецтво", формувати художньо-естетичні компетентності учнів, підвищувати власний фаховий рівень в умовах НУШ - ці питання стали основними в обговоренні на районному семінарі вчителів музичного мистецтва.

Семінар був проведений на базі Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Досвідом роботи з визначених питань ділилася вчитель музичного мистецтва Дзензелівської ЗОШ Тітаренко Л.А. Питання "Особливості викладання музичного мистецтва у 1-2 класах НУШ" розкрила керівник методичного об"єднання вчителів музичного мистецтва Левченко А.В.