Підсумки ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Дата: 27.03.2019 16:37

Відповідно до пункту 141 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» 22 - 25  січня 2019 року в Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму був проведений ІІІ тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт учнів у рамках експедиції.

Цікавою щодо дослідження проблем наявності водних ресурсів та стану малих річок в Черкаській області  є робота «Залежність рівня води в малих річках ОТГ Іваньки» Красільнік Ольги, Перетятько Вікторії, Грабовенко Яни, учениць 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Іщенко О.О.), які зайняли І місце в ІІІ турі конкурсу у секції "Географія рідного краю". Юні краєзнавці зібрали інформацію про занедбаний стан малих річок в межах ОТГ Іваньки і систематизували матеріали досліджень з метою їх подальшого використання під час уроків географі, занять краєзнавчих гуртків та організації роботи з реабілітації малих річок.