Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва

Дата: 01.10.2019 16:38

01.10.2019 на базі Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва  на тему «Образотворче мистецтво як засіб формування художньо-естетичної компетентності учнів».

Цікавою та змістовною була доповідь вчителя образотворчого мистецтва Шевченко В.С. «Формування творчих компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва через використання нових методів навчання та виховання».

Із великим  задоволенням вчителі взяли участь в майстер-класі «Створення картин у техніці кінусайгу».

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в практичний блок семінару.

Учасники семінару дуже вдячні дирекції  школи  та вчителю образотворчого мистецтва Шевченко В.С.  за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.