Дата: 12.04.2019 16:43

Відповідно до річного плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»,  у травні 2019 року на Черкаському освітянському порталі відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу для розвитку творчої особистості учня».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники закладів освіти, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Напрями роботи конференції такі:

1. Особливості розвитку креативних здібностей учнів для формування активної, компетентної, творчої особистості.
  2. Досвід впровадження нестандартних уроків для розвитку творчої особистості вчителя та учня.
  3. Практика використання інноваційних методів розвитку креативності учнів у сучасному закладі освіти.
  4. Пріоритетні аспекти педагогічного супроводу при формуванні творчої особистості учня.

Статті та заявки (додаток) для участі в Інтернет-конференції просимо надсилати до 31 травня 2019 року на адресу:norlen@ukr.net

Матеріали Інтернет-конференції будуть розміщені 15 червня 2019 року на сайті КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників» http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3086 (у розділі «Конференції, семінари», підрозділі «Інформація про проведення Інтернет-заходів»). Крім цього, планується випуск електронної збірки матеріалів Інтернет-конференції. Учасники Інтернет-конференції, статті  яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

Вимоги до оформлення: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, всі поля – 2 см, редактор Word. На першому рядку у правому куті – ініціали та прізвище автора, посада та назва навчального закладу (напівжирними літерами). На наступному рядку через один інтервал друкується назва статті (відцентрована, великими напівжирними літерами). Через один інтервал після назви – основний текст доповіді. Після тексту матеріалів обов’язково подається список використаної літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с. 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки.

Загальний обсяг статті – 6-12 сторінок формату А-4. Матеріали повинні містити основні практичні напрацювання з обраного напряму конференції. Напрям конференціїне має бути назвою статті!

Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам.