Районний семінар вчителів історії та правознавства

Дата: 19.11.2019 16:44

Відповідно до плану роботи Маньківського районного методичного кабінету 19 листопада 2019 року на базі Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства з теми «Формування ключових компетентностей, національно-патріотичних та громадянських якостей особистості учня на уроках історії та правознавства».

Учасники семінару переглянули урок-подорож із історії України у 7 класі на тему:  «Русь-Україна часів Володимира Мономаха», Колісник О.О., учитель  І  кваліфікаційної  категорії  Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ході проведення уроку педагог продемонстрував присутнім методи формування предметних та ключових компетентностей, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання активних методів роботи та засобів ІКТ.

Цікавим пройшо тренінгові заняття «Професійне вигорання вчителя», Демидовська Н.В., друга категорія, соціальний педагог Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники семінару відвідали  рольову гру  для  учнів 5-9  класів «Засідання дитячої Ради Безпеки ООН», присвячена 30-й річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини,  Щаповалова Л.В,  педагог-організатор   Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Присутні на семінарі відмітили високу результативність та практичність проведених заходів, які пройшли у творчій атмосфері. Всім учасникам надані методичні матеріали.