Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

Проведено районний семінар-практикум вчителів російської мови і зарубіжної літератури «Нова програма – новий сучасний урок»

       Нова українська школа не може бути без нового освітнього середовища, яке б враховувало зміни у змісті освіти, у методиках викладання та доступі до навчання.

       З метою розвитку професійної компетентності вчителя 14 березня 2019 року на базі Добрянської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар- практикум учителів російської мови та зарубіжної літератури «Нова програма – новий сучасний урок».

       В рамках семінару було проведено відкриті уроки з зарубіжної літератури:

       - в 7 класі «Шерлок Холмс як безпосередній учасник розв’язання сімейного конфлікту в оповіданні «Пістрява стрічка»» (учитель Коваль Л.М.);

       - в 6 класі «Ідея любові до батьківщини у вірші Р.Бернса «Моє серце в верховині…»» (учитель Петровська С.М.).

       Про сучасний урок зарубіжної літератури в умовах модернізації змісту освіти з досвіду роботи ознайомила учитель російської мови та зарубіжної літератури Когут Н.П..

       Завідувач РМК Трунденко І.П. провела з присутніми методичний діалог «Як підготувати сучасний урок».

       Цікаво та змістовно пройшов майстер-клас Когут Н.П. «Вивчення сонетів  на уроках зарубіжної літератури  в руслі ідей Нової української школи».  

       Учні школи представили глядачам виховний захід «Літературне Євробачення». Присутні переглянули інсценізацію уривків з творів зарубіжних письменників, прослухали  музичні твори та пісні.

       По закінченні плідної роботи учасниками семінару були прийняті відповідні рекомендації.

                                        

 

                                          

 « повернутися до списку новин