Відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2018

Дата: 01.03.2018 18:44

«Соняшник» – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства. Цілями та завданнями цієї гри є формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства; активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2018 відбулася 1 березня 2018 року. Участь у грі взяли 357 учнів з 13 закладів загальної середньої освіти району – Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Потаської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Вітаємо Вас любі учасники – Ви, молодь України, найдорожчий скарб нашої країни, її надія, гордість та майбутнє!

Вітаємо Ваших наставників – саме їхня наполеглива праця є запорукою збереження української мови і традицій українського народу!

Вітаємо Ваших батьків за непереборне бажання розвивати Вас!