Стартував І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Номінація «Географія»

13 листопада 2018 року на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» в номінації «Географія».

Учасниками конкурсу були педагоги з Маньківського району (3), Соколівської ОТГ (2) та державного навчального закладу «Жашківський аграрно - технологічний професійний ліцей» (1). Конкурс складався з трьох конкурсних випробувань: представлення, тестування з фахової майстерності, методичний практикум.

За підсумками роботи журі переможцем конкурсу стала Голубенко Оксана Анатоліївна, учитель географії Попівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Маньківської районної ради.

Лауреатами конкурсу стали Охота Людмила Іванівна, викладач географії державного навчального закладу «Жашківський аграрно - технологічний професійний ліцей» (ІІ місце) та Гончар Світлана Миколаївна, учитель географії Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради (ІІІ місце).

Вітаємо з перемогою!