Продовження І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Номінація «Захист Вітчизни»

Дата: 14.11.2018 20:02

14 листопада 2018 року на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» в номінації «Захист Вітчизни».

Учасниками конкурсу стали 3 педагоги з Маньківського району. Під час конкурсних випробувань учасники продемонстрували високий професіоналізм, ерудицію, уміле використання нетрадиційних форм і методів роботи з дітьми, застосовували інноваційні та сучасні мультимедійні технології.

За підсумками роботи журі переможцем конкурсу став Карпенко Петро Миколайович, учитель Молодецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Маньківської районної ради.

Лауреатами конкурсу стали Омельчук Вадим Анатолійович, учитель Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради (ІІ місце) та Перевеза Олег Вікторович, учитель Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Маньківської районної ради (ІІІ місце).

Вітаємо з перемогою!