Вітаємо переможців ообласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2018»!

Дата: 24.05.2018 21:55

У 2018 році на обласний етап педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» було представлено матеріали 25 педагогів Маньківського району. Під час виставки учителі району презентували свої творчі доробки, навчально-методичні посібники. За підсумками обласного етапу (наказ управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 22.05.2018 №117 «Про підсумки проведення ХХІІІ обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»») освітяни району нагороджені дипломом ЧОІПОПП за представлені на виставку матеріали, які мають  високий рівень методичного забезпечення:

• Драюк Оксана Вікторівна, вихователь групи продовженого дня Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за навчально-методичний посібник «Україна в нас єдина, бережи її, дитино!».

Сертифікатами ЧОІПОПП нагороджено лауреатів виставки, матеріали яких занесено до анотованого каталогу перспективного педагогічного досвіду:

• Мельник Мирославу Валеріївну, методиста районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської районної державної адміністрації, за методичний посібник «Міфи та легенди рідного краю».
  • Трунденко Інну Петрівну, учителя зарубіжної літератури Крачківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за методичний посібник «Методика використання інноваційних технологій як засіб розвитку творчої особистості і пізнавального інтересу учнів на уроках зарубіжної літератури».
  • Творчу групу вчителів початкових класів Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» у складі Базильської Н.М., Вовченко О.Л., Ільченко Н.Б., Міняйло Г.М., Назаренко Я.Ю., Сірченко Т.П., Щур М.В., Виноградова В.П., за навчально-методичний посібник «Здоров’язберігаюча компетентність учнів у контексті концептуальних засад реформування початкової освіти Нової української школи».

Вітаємо переможців!