ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

02 березня 2019 року учні 11 класів Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" відвідали факультет інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учні закладів загальної середньої освіти випробували свої сили в турнірі з інформаційних технологій та взяли участь у цікавих майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, харчових технологій: «Художня обробка деревини», «Художні вироби з фоамірану»,«Ізонитка», «Квіти з атласних стрічок (канзаши)», «Писанкарство», «Пірографія (випалювання)», «Оздоблення швейних виробів», «Сучасні харчові технології».

По завершенню заходів учасники турніру та майстер-класів були нагороджені дипломами, грамотами і подяками.