Педагоги Маньківського району взяли участь у виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2019»

З 9-11 квітня 2019 на базі комунального навчального закладу “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної  ради» розпочала роботу щорічна ХХІV традиційна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

У цьому році педагоги Маньківського району представили на виставку 19 творчих доробок, де основною темою є оновлення змісту освіти та формування ключових компетентностей учнів у контексті Концептуальних засад Нової української школи. У рамках виставки педагоги мали можливість прийняти участь у засіданнях круглих столів, семінарах-практикумах, авторських майстер-класах, школах професійної майстерності, тренінгах.