Підведено підсумки районного конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів - 2019

Дата: 06.03.2019 22:19

З 20 по 22 лютого 2019 року було проведено районний конкурс на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення освітньої діяльності закладів освіти району.

Для участі у Конкурсі представлено 16 комплектів (всього 71 цифровий ресурс) із 9 закладів загальної середньої освіти району, 2 закладів дошкільної освіти та ЦДЮТ, МАН: Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Потаської ЗОШ І-ІІ ступенів; закладів дошкільної освіти: «Ялинка» Вікторівської сільської ради, «Золотий ключик» Маньківської селищної ради, Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, мала академія наук учнівської молоді.

Найбільшу кількість цифрових ресурсів представили педагоги Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (3), Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (3).

Значна частина робіт, представлених на Конкурс, виконані на достатньо високому методичному та технічному рівні, відповідають сучасним вимогам використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, естетично оформлені.

За підсумками конкурсу:

Нагороджено Дипломами відділу освіти переможців Конкурсу, які представили матеріали, що мають найбільшу навчально-методичну цінність і можуть бути рекомендовані для впровадження на районному рівні:

1.Миронюк Лесю Вікторівну, учителя історії, Дишлюк Оксану Володимирівну, учителя інформатики Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за серію цифрових ресурсів «Практичні заняття – перевернутий урок».

2.Омельчука Вадима Анатолійовича, учителя предмета «Захист Вітчизни» Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Тактична підготовка».

3.Тітаренко Ларису Анатоліївну, заступника директора з виховної роботи Дзензелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Ми роду козацького діти – землі української цвіт».

4.Дорошенка Володимира Павловича, учителя біології Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», за серію цифрових ресурсів «Вступ».

Нагороджено Грамотами відділу освіти лауреатів Конкурсу, авторів серій цифрових ресурсів, які визнані кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів:

1.Солтусенка Івана Григоровича, учителя фізики Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Атом та атомне ядро».

2.Фрей Вікторію Петрівну, педагога-організатора Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», за серію цифрових ресурсів «Використання інноваційних форм і методів у позаурочній роботі закладу загальної середньої освіти. Години просвіти».

3.Дармограй Наталію Олексіївну, педагога-організатора, Головатого Віталія Васильовича, учителя інформатики Чорнокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за серію цифрових ресурсів «Ми – патріоти Черкащини».

4.Іваненко Руслану Василівну, керівника гуртків Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, мала академія наук учнівської молоді, за серію цифрових ресурсів «Формування освітніх компетентностей учнів шляхом впровадження інноваційних форм роботи на заняттях вокального гуртка».

Нагороджено сертифікатами відділу освіти учасників Конкурсу, авторів серій цифрових ресурсів, матеріали яких можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів:

1.Блиндар Валентину Володимирівну, учителя англійської мови Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Let`s Play».

2.Цибровську Лілію Олександрівну, учителя англійської мови Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Моя улюблена пора року».

3.Антонову Жанну Леонідівну, учителя англійської мови Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Me Pets».

4.Лисюченко Юлію Вікторівну, учителя музичного мистецтва Молодецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Звуки в музиці».

5.Ільченко Нелю Борисівну, учителя початкових класів Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», за серію цифрових ресурсів «Розуміти себе – розуміти інших»

6.Килимниченко Оксану Анатоліївну, учителя біології Потаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів «Одноклітинні організми. Перехід до багатоклітинних».

Видано сертифікати про участь у Конкурсі, авторам серій цифрових ресурсів:

1.Семенюк Валентині Віталіївні, вчителю-логопеду дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» Маньківської селищної ради, за серію цифрових ресурсів «Різних професій у світі багато».

2.Тригубенко Наталії Василівні, вихователю дошкільного навчального закладу «Ялинка» Вікторівської сільської ради, за серію цифрових ресурсів «Дитина в природному довкіллі».