Дата: 09.11.2018 22:52

9 листопада 2018 року в закладах загальної середньої освіти району відзначили День української писемності та мови.

У цей день було проведено ряд цікавих інформаційних, пізнавальних, творчих заходів. Свято відкрилося урочистими лінійками, під час яких учні дізналися про історію виникнення свята, цікаві факти про українську мову та згадали, що творцями першої впорядкованої слов’янської азбуки були брати Кирило та Мефодій, а зачинателем та основоположником сучасної української літературної мови вважають Івана Котляревського й Тараса Шевченка.

Традиційно у цей день юні мовознавці, учні 3-11 класів, взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проводиться з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді.

Крім того, педагоги та учні активно долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.