Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» на Маньківщині

       25 жовтня 2018 відбулося засідання організаційного комітету І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Оргкомітет розглянув порядок і форми, місце та дату проведення І етапу Конкурсу, розробив завдання, протоколи та критерії оцінювання.

         Перший етап Конкурсу «Учитель року - 2019» буде проведено з 13-15 листопада 2018 року з 09:00 години на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Конкурс проводитиметься за такими конкурсними випробуваннями: «Представлення», «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум» та «Практична робота» (для учасників номінації «Основи здоров’я»).

      У конкурсі беруть участь педагогічні працівники закладів освіти Маньківського району, Жашківської ОТГ, Соколівської ОТГ, Тальнівської ОТГ.

      Засідання фахового журі І (зонального) туру Конкурсу в номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я» відбудеться 13-15 листопада 2018 року о 14:10 на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

      Педагогічним працівникам – учасникам І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» бажаємо творчої наснаги та успіху у Конкурсі!« повернутися до списку новин