Проведено нараду директорів закладів освіти

12 квітня під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Юрія Безверхого проведено нараду директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної громади.

09:13 14.04.2023

Вебінар для вчителів біології

13 квітня 2023 року онлайн (платформа Google Meet) проведено вебінар для вчителів біології та екології на тему: «Формування професійної взаємодії педагогічних працівників»

11:59 13.04.2023

Першість Маньківської ТГ з баскетболу

25  березня в спортивних залах Маньківського НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.- гімназія пройшли змагання «Першість Маньківської ТГ з баскетболу серед молоді шкільного віку (дівчата)».

11:11 27.03.2023

Заступники директорів з виховної роботи про убезпечення дітей в інформаційному просторі

23 березня пройшов вебінар заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади за темою: "Діяльність закладу освіти щодо убезпечення дітей в інформаційному просторі".

17:12 24.03.2023