Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради

Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України. Наразі проводяться змагання з 26 навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови, правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології), мови та літератури національних меншин (російська, польська, угорська, румунська, болгарська, молдовська, новогрецька, іврит).

• Змагання проходять у чотири етапи:
  • I (перший) етап - шкільні (міжшкільні);
  • II (другий) етап - районні (міські);
  • III (третій) етап - обласні (в м. Києві - міський);
  • IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році

Про результати участі учнів шкіл у обласних інтернет-олімпіадах