Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України. Наразі проводяться змагання з наступних навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови, правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).

• Змагання проходять у чотири етапи:
  • I (перший) етап - шкільні (міжшкільні);
  • II (другий) етап - районні (міські);
  • III (третій) етап - обласні (в м. Києві - міський);
  • IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році