Початкова освіта

Інструктивно-методичні рекомендації на 2018/2019 навчальний рік. Початкова школа

Порадник для вчителя. НУШ

Про свідоцтво досягнень учнів першого класу Нової української школи

Нова українська школа: готовність до змін

Орієнтовне календарно - тематичне планування уроків  з інтегрованого предмету "Я досліджую світ"

Збірник дидактичних матеріалів до навчальних тижнів курсу «Я досліджую світ» за типовою освітньою програмою, розробленою авторським колективом під керівництвом Р.Б.Шияна

Наказ МОН № 923 від 20 серпня 2018 року Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі

Наказ Міністерства соціальної політики України №1143 від 10.08.2018 року Про затвердження професійного стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 07.12.2018 року №1362 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи"

Шкільний старт. Ознайомлювальні екскурсії зі школою для першокласників (Навчально-методичний посібник)

Початкова школа в умовах змін

Державний стандарт початкової освіти

Перелік засобів навчання та обладнання для першого класу нової української школи

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Впровадження нового освітнього простору