Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради

Початкова освіта

Заповнення класного журналу після карантину

Методичні рекомендації щодо завершення 2019 - 2020 навчального року

Наказ МОН щодо організації освітнього простору в НУШ

Про програми, за якими працюють перші та другі класи Маньківського району у 2019-2020   навчальному році

Сертифікація  учителів

Наказ МОН про організацію освітнього простору НУШ

Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році

Про свідоцтво досягнень учнів першого класу Нової української школи

Нова українська школа: готовність до змін

Орієнтовне календарно - тематичне планування уроків  з інтегрованого предмету "Я досліджую світ"

Наказ МОН № 923 від 20 серпня 2018 року Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі

Наказ Міністерства соціальної політики України №1143 від 10.08.2018 року Про затвердження професійного стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 07.12.2018 року №1362 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи"

Шкільний старт. Ознайомлювальні екскурсії зі школою для першокласників (Навчально-методичний посібник)

Початкова школа в умовах змін

Державний стандарт початкової освіти

Перелік засобів навчання та обладнання для першого класу нової української школи

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Впровадження нового освітнього простору