Відкриття XXIV районних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів 2018 року

27 січня 2018 року відбулося урочисте відкриття XXIV районних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів 2018 року закладів загальної середньої освіти Маньківського району. Свято розпочалося з підняття прапору спартакіади капітанами команд.

Методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської райдержадміністрації  Килимниченко Ю. М. привітала усіх присутніх з відкриттям Спартакіади та побажала сили, наснаги, спортивного бойового духу всім учасникам, підбила підсумки проведення XXIII районних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів 2017 року. Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти.

Перша група:

1 місце - Молодецька ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце - Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія»

3 місце - Буцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Друга група:

1 місце - Чорнокам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце - Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце - Рогівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Третя група:

1 місце - Крачківська ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце - Багвянська ЗОШ І-ІІ ст.

3 місце - Попівська ЗОШ І-ІІ ст.

У цей день на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» відбулися районні спортивні змагання з волейболу серед хлопців. У змаганнях взяли участь 9 команд Маньківського району. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, учасники запекло змагалася за звання найкращого. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями стали: перше місце – команда Маньківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», друге місце посіла команда Молодецької ЗОШ І-ІІІ ст., а третє – команда Буцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!