ЗНО/ДПА

ЗНО -2019

Наказ МОН" Про підготовку до проведення ЗНО-2019"

Про порядок видачі дублікатів Сертифікатів ЗНО

Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Про затвердження Порядку виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Методичні рекомендації  щодо підготовки учнів до участі  в ЗНО (учителям)

Методичні рекомендації випускникам щодо якісної підготовки до ЗНО

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів  до ДПА та ЗНО з математики

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО з фізики

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ЗНО з історії України

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ЗНО з англійської мови

Методичні рекомендації учителям щодо підготовки до ЗНО учнів з географії

Методичні рекомендації учителям щодо підготовки учнів  до ЗНО  з біології

Методичні рекомендації учителям  щодо підготовки учнів до ЗНО з хімії

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

Вимоги до проведення ДПА з української мови  і літератури в 9 класі (2017-2018 н. р.)

Пробне тестування - 2018

Наказ МОН України від 19.09.2017 р. №1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН України від 31.07.2018 р. №1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН України від 19.09.2017 р. №1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»