Районні змагання

1 листопада 2019 року на базі Маньківського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» в рамках XXIV районних комплексних навчально - виховних заходів серед школярів Маньківського району,  Іваньківської ОТГ та Буцької ОТГ  відбулися  змагання з настільного тенісу, шахів та шашок.

У спортивних заходах  взяли участь 16 команд.   За підсумками змагань переможцями з настільного тенісу відзначено за І місце – команди  Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце – команди Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Крачківської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце – команди Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У змаганнях із шахів отримали перемогу команди – Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія», Кривецької ЗОШ І-ІІ ступенів - І місце,  Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Потаської ЗОШ І-ІІ ступенів –ІІ місце, Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кривецької ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІІ місце.

В змагання із шашок кращими стали команди Дзензелівської ЗОШ І-ІІІступенів, Кривецької ЗОШ І-ІІ ступенів вони здобули І місце;

ІІ місце –  Іваньківської ЗОШ І-ІІІступенів, Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце – команда Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Потаської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Загалом у спортивно-масових заходах взяли участь близько 100 учнів закладів загальної середньої освіти району.