STEM- освіта

STEM-освіта

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін.

Основні матеріали про STEM-освіту (нормативно-правове забезпечення, навчально-методичні матеріали, інформація про заходи та ін.) розміщені на сайті Інституту модернізації змісту освіти за посиланням:

Концепція STEM-освіти

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти

Шляхи впровадження STEM-освіти

Для  чого   потрібна    STEM-освіта?

Поповнення кабінету робототехніки Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

STEMSTEАM - тИЖДЕНЬ 2024

STEMSTEАM - тИЖДЕНЬ

Результати участі в обласному конкурсі