Участь у кубку Богуна

Дата: 12.10.2021 09:57

9 жовтня 2021 року у м. Монастирище на міському стадіоні «Авангард» відбулися змагання серед учнівської молоді з військово-прикладних видів спорту серед учнівської молоді територіальних громад Уманського району «Кубок Івана Богуна» до Дня Українського Козацтва та Дня захисника України.

Учні Молодецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів взяли участь у змаганнях у складі команди Маньківської ТГ.

У командному заліку Молодецький ЗЗСО посів І місце в змаганнях з перетягування линви та ІІ місце у змаганнях із розбирання та збирання зброї (АКС-74).

В особистому заліку наступні досягнення:

Барвінок Ярослав – ІІІ місце у змаганнях з підтягування на перекладині, Браславський Павло – ІІІ місце у змаганнях із розбирання та збирання зброї (АКС-74), Фостик Богдан – ІІ місце у змаганнях із метання гранати.