ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Дата: 03.11.2017 10:09

З 02 по 31 жовтня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах Маньківського району було проведено четвертий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя, популяризації книг про складові здоров’я, цілющі рослини.

У школах району відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  відбулося на загальношкільних лінійках і впродовж місяця  проводились наступні заходи:  виставка книг «Вороги юності та краси», конкурс малюнків «Я обираю здоров’я»,   виставка книг і брошур «Знайте правду про СНІД», оформлення тематичної полиці «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття», підготовка і розповсюдження буклетів «Здорова людина – здорове суспільство»,  бесіди «Ми за здоровий спосіб життя»,  хвилинки-цікавинки «20 фактів про здоров’я», флешмоби «Здоровим бути модно», бліцопитування «Як я піклуюсь про здоров’я», вікторини «Подорож країною Здоров’я».