У центрі уваги - Школа сприяння здоров"ю

Дата: 04.12.2017 10:22

У центрі уваги – Школа сприяння здоров"ю

Які б завдання не стояли перед освітою в різні часи, пріоритетним завжди залишається збереження та зміцнення здоров"я наших дітей. Школа сприяння здоров"ю є найбільш оптимальною формою для організації діяльності по збереженню та зміцненню здоров"я учнівської молоді.

Діяльність Шкіл сприяння здоров"ю стала предметом обговорення на семінарі заступників директорів з виховної роботи, що проходив на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Основною темою для обговорення було визначено питання педагогічних технологій в системі формування навичок здорового способу життя.

У ході семінару учасники ознайомилися з виховною системою Маньківської ЗОШ №1 – Школи сприяння здоров"ю, яку презентувала заступник директора з виховної роботи Лук"яненко О.Д. та взяли участь в ряді заходів:

Практичне заняття з елементами тренінгу «Кроки до здоров"я»

Фрагмент уроку основ здоров"я з використанням здоров"язбережувальних технологій

Презентація роботи МАН «Дослідження пам"яток природи у Маньківському районі для формування регіональної екомережі»

Засідання гуртка «Рівний-рівному». Ток-шоу «Стосується кожного» на тему «СНІД вчора, сьогодні, завтра»

Виступ психологічного театру. Соціальна драма «Ми за здорове життя»

Квест «Дорогами здоров"я»

Завершився семінар круглим столом.