Районний семінар вчителів основ здоров'я

Дата: 14.11.2019 10:30

13.11.2019 на базі Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області відбувся районний семінар вчителів основ здоровя   на тему «Інтернет-сервіси та мобільні додатки, як один із засобів мотивації навчальної діяльності на уроках основ здоровя».

Велике зацікавлення викликав в учасників семінару майстер-клас на тему «Підвищення мотивації та інтересу учнів до вивчення основ здоров’я шляхом впровадження на уроках інтернет-сервісу «Kahoot!», проведений вчителем основ здоров’я Мотрончик Т.Г.

Із задоволенням вчителі подивились виховний захід «Молодь обирає здоровя» та  гру-квест «Подорож стежками здоровя» .

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в практичний блок семінару.

Учасники семінару  вдячні дирекції  школи,  та вчителю основ здоровя Мотрончик Т.Г.  за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.