Семінар вчителів початкових класів на базі Потаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Дата: 21.12.2019 10:48

Школа українська буде успішна, якщо до неї прийде успішний учитель.

До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка     любить свій предмет, яка його   фахово викладає.

Концепція Нової української школи

19  грудня  2019   року   на  базі   Потаської  ЗОШ   І-ІІІ   ступенів   відбувся  семінар   учителів   початкових   класів  на   тему: « Становлення професійної компетентності вчителя початкових класів».

Про  біоадекватну методику  як  снову гуманного уроку розповіла  методист РМК Хльобас Л.В..

Борисова Л.А., вчитель початкових класів Подібнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів,  учасник   відбіркового   етапу  обласного   конкурсу   «Учитель   року  -  2020»,   презентувала   власний  педагогічний  досвід  щодо   формування   пізнавальної   активності   учнів   початкових   класів   через   гру.

Гладка О.В., вчитель початкових класів Вікторівської ЗОШ І – ІІІ ступенів,  лауреат    районного   конкурсу   «Учитель   року -  2020»  ознайомила   учасників   семінару   з   технологією    формування   та   розвитку   творчої   особистості   учня   початкових   класів.

Урок трудового навчання у 3 класі   на  тему: «Витинанки. Безпечні прийоми роботи під час виготовлення витинанки. Практична робота «Сніжинки»   провела  Валова К.С., вчитель початкових класів Потаської   ЗОШ.

На   завершення   семінару   Мельніченко Н.В., вчитель початкових класів,  провела   святковий   виховний захід для учнів 2 – 4 класів «Ходить світом Миколай».