Районний семінар-практикум соціальних педагогів та практичних психологів

Дата: 20.12.2017 11:05

22 листопада 2017 року на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар-практикум соціальних педагогів та практичних психологів з теми «Діти з особливими освітніми потребами: діагностика і шляхи розвитку», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

Учасники семінару-практикуму із зацікавленістю переглянули презентацію «Соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами» та відеоролик  «Українські реформи. Інклюзивна освіта» (соціальний педагог Мельник Л.В.); презентацію досвіду роботи «Особливості навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами» (учитель Монько Н.В.); майстер-клас «Первинне виявлення дітей з особливими освітніми потребами» (практичний психолог Левченко Т.В.); презентацію «Інклюзивна освіта: особливості впровадження» та переглянули казку «Соловейко з переломаним крилом» (соціальний педагог Блиндар В.В).

Методист районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА  Мельник М.В. висвітлила питання:

- про проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»;

- про проведення районного конкурсу цифрових ресурсів та конкурсу «Інноваційний пошук освітян Маньківщини».

Завершився семінар інтерактивною формою роботи «Педагогічний мікрофон», де колеги мали можливість висловити думки з теми семінару-практикуму  та обмінятись досвідом роботи в даному напрямку.

Рекомендації семінару-практикуму  соціальних педагогів та практичних психологів  22.11.2017 року:

- намагатися  налагодити доброзичливий, партнерський контакт;

-створювати оптимальні умови для спілкування, сприяти налагодженню дружніх стосунків між дітьми;

- формувати у дітей досвід стосунків у соціумі, навичок адаптації до соціального середовища;

-ставитися з повагою до дітей та їх батьків.