Районний семінар вчителів основ здоров’я

Дата: 20.12.2017 11:16

15 грудня 2017 року на базі Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів основ здоров’я на тему «Формування мотивації щодо здорового способу життя дітей із застосуванням найефективніших інтерактивних методик». Під час семінару вчителі відвідали урок у 5 класі «Відпочинок школяра. Ознаки перевтоми. Умови здорового сну. Вплив телебачення і комп’ютера на здоров’я дитини», який провів Лесь В.П. та урок з основ здоров’я «Як уникнути конфлікту? Запобігання конфліктам і їх вирішення. Моделювання ситуації розв’язання конфліктів із однолітками» у 3 класі, проведений учителем початкових класів Павленко Т.А.

Особливо сподобався присутнім  виступ агітбригади «Екстрим» «Ми за здоровий спосіб життя».

Учасники семінару вдячні вчителям та дирекції школи за цікаву, змістовну, насичену програму проведеного заходу.