Районний семінар- практикум вчителів фізики

15 лютого 2018 року на базі Маньківського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся районний семінар-практикум вчителів фізики на тему: «Інноваційні технології як чинник формування в учнів розвивальної діяльності та дієвий фактор підвищення результативності  навчально-виховного процесу на уроках фізики».

Вчителі  відвідали урок в 7 класі  вчителя фізики вищої категорії Письменної О.М. на тему: «Тиск. Сила тиску».

Майстер-клас по використанню обладнання сучасного кабінету фізики та використання навчальної програми «Ейнштейн» провела вчитель фізики вищої категорії Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ментус Н.Г.

Досвідом по використанню інноваційних технологій навчання поділилась вчитель фізики Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Фізика» - Черепенко О.О.

Учасники семінару переглянули презентацію «Сучасні технології навчання - теоретичні основи та перспективи», підготовлену методистом РМК Городецьким Ю.А. та взяли активну участь в обговоренні питань використання інноваційних технологій на уроках фізики.