Шляхи формування ключових компетентностей випускника Нової української школи

22 березня на базі Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум педагогів-організаторів "Шляхи формування ключових компетентностей випускника Нової української школи". Основний акцент у висвітленні даного питання був зроблений на формування громадянської компетентності шляхом реалізації основних напрямків діяльності учнівського самаврядування. У ході семінару його учасники ознайомилися з діяльністю учнівського самоврядування школи, побували на засіданні козацької ради, відвіділи екскурсію залою пам"яті.

Надзвичайно емоційним став заключний захід - усний журнал "Ми відповідальні за тих, кого приручили", де патріотичні настрої тісно переплелися з моральним та екологічним вихованням.

Основним стержнем заходу став креативний підхід, так на початку гостей зустрічали відомі детективи, а засідання козацької ради завершилося зверненням лідерів Вікторівської ЗОШ до всіх закладів освіти району доєднатися до челенджу сміттячелендж.