І обласний конкурс учнівських презентацій з історії "Юні історики Черкащини"

Дата: 12.03.2018 12:07

Учні з Чорнокам’янської, Іваньківської, Нестерівської, Подібнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківського НВК «ЗОШ-гімназія» взяли участь в І обласному конкурсі учнівських презентацій з історії «Юні історики Черкащини», присвяченому 80-річчю від дня народження Чорновола В’ячеслава Максимовича,  який проводив Навчально-науковий інститут історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 26 грудня 2017 р. по 18 лютого 2018 р. Основна тема, яка виноситься на обговорення учасників конкурсу – «ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ МИНУЛОГО ТА СУЧАСНОСТІ».

За результатами конкурсу нагороджені дипломами:

за ІІ місце

-Погрібняк Ілля Михайлович, учень 11 класу Маньківського НВК, вчитель Христоріз В.М.;

-Дармограй Мар’яна Олександрівна, учениця 10 класу Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Царук М.В.;

-Гуленко Сніжана Сергіївна, учениця 10  класу Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Царук М.В.;

-Журило Вікторія Віталіївна, учениця 9  класу Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Царук М.В.;

за ІІІ місце:

-Кіт Олександр Олегович, учень 10 класу Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мандюк Н.І.