Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

Безкоштовна можливість організації дистанційного навчання для вчителів та учнів

     Повідомляємо, що Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» разом з ТОВ «БМС Техно» (м.Київ) та компанією SIA Uzdevumi.lv (Латвія) пропонує скористатися  безкоштовною можливістю організації дистанційного навчання для вчителів та школярів на період надзвичайної ситуації в Україні, за допомогою інформаційно-освітньої системи «МiйКлас» (https://miyklas.com.ua) з застосуванням дистанційних технологій під час карантину та для відновлення навчання відповідно до календарно-тематичного планування після нормалізації епідеміологічної ситуації. Доступ та реєстрація користувачів системи здійснюється безкоштовно на період карантину, технічний супровід щодо користування системою здійснюється технічними фахівцями компанії розробників.

     МійКлас офіційно дозволено застосовувати в загальноосвітніх навчальних закладах (гриф МОН №22.1/12-Г- 155 від 01.04.2019). MiйКлас є відкритою системою, яку можна протестувати в будь-який час, у будь-якому місці, на будь-якому гаджеті, де є доступ до мережі Інтернет. На сайті розміщено курси з предметів, завдяки котрим вчителі можуть самостійно й у стислі сроки впровадити дистанційне навчання у своїх школах.

       Серед переваг MiйКлас у період карантину можна відзначити:

  • онлайн-база завдань з основних предметів шкільної програми з 1 по 11 клас;
  • можливість оцифрування навчальної програми вчителя для впровадження дистанційного навчання учнів;
  • електронні домашні та контрольні роботи, що можуть бути видані та виконані дистанційно;
  • автоматична звітність для адміністрації шкіл щодо використання МійКлас учителями та учнями;
  • функції батьківського контролю та інше.

     Технічно  система  готова масштабуватись для впровадження ЕОР «МiйКлас» у всіх школах Черкаської області. У разі зацікавленості  пропозицією розробники готові сформувати комерційну пропозицію та підключити заклади освіти Черкаської області, а також  надати інформацію щодо досвіду впровадження системи у м.Київ та інших регіонах України та європейських країн.

 Детальніше про можливості МійКлас можна подивитись у брошурі https://rada.info/upload/users_files/02147150/d553bbc1283eaf4eeb806c4c2ef88146.pdf

        Контактні дані розробників: +38(067)6200053,  info@miyklas.com.uawww.miyklas.com.ua.

 

 

 « повернутися до списку новин