Інноваційний пошук освітян Маньківщини

19 березня 2019 року на базі відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації відкрилася районна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Маньківщини”.

Щорічно, традиційно у березні, освітяни району презентують на виставці передові технології у освітньому процесі. У цьому році педагоги пдали напрацювання з таких напрямків:

• Формування ключових компетентностей учнів у контексті Концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа».
  • Інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання.
  • Упровадження STEM-освіти у контексті Нової української школи.
  • Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.
  • Сучасне навчально-методичне забезпечення позашкільної освіти.
  • Психологічний супровід регіональної системи освіти у контексті викликів сьогодення.

Запрошуємо всіх освітян району відвідати виставку, яка працюватиме до 29 березня 2019 року.