ІІ очна сесія для вчителів початкових класів

Дата: 30.03.2018 15:34

27-29 березня на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 23 вчителів початкових класів шкіл Маньківського району, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати з учнями перших класів у Новій українській школі, взяли участь у ІІ (очній) сесії підвищення кваліфікації, яка була організована і проведена відповідно до Типової освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України №36 від 15.01.2018).

Під час ІІ (очної) сесії педагоги детально опрацювали Державний Стандарт початкової освіти, порівнювали попередній   Сандарт з новим, знаходили спільне та відмінне, знайомились з вимогами до обов’язкових результатів навчання, з  компетентностями здобувачів початкової освіти 9 освітніх галузей, Базовим навчальним планом, Модельними навчальними  програмами, зокрема детально опрацювали тему першого тижня «Я- школяр», розігрували різні форми проведення ранкових  зустрічей  відповідно до зопропонованих Модельних програм, вивчали  руханки, виконували кінезіологічні вправи, під час яких  мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю.

Акцентувалася  увага на модулі «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи», ознайомились з різними видами    тематичних інтегрованих карт «Лепбук», з новою роллю вчителя для формування психологічного безпечного середовища,    вивчали тему «Фізичне середовище. Навчальні центри. Навчальні матеріали та їх призначення», презентували власно створені    макети класних кімнат, переглянули відповідні відеоролики, презентації,

Новий державний стандарт початкової освіти передбачає організацію освітнього  процесу із застосуванням діяльнісного  підходу на  інтегровано-предметній основі та з переважанням ігрових  методів у  першому циклі (1-2  класи).

Питання підготовки до роботи в Новій українській школі відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти будуть і надалі розглядатися під час очної  сесії та дистанційного етапу на сайті Ed-Еra.