Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва

30 листопада 2018 року на базі Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему «Розвиток творчої особистості учнів у процесі позаурочної та позакласної роботи з образотворчого мистецтва».

Цікавою та змістовною була доповідь вчителя образотворчого мистецтва Жайовронок Т.В. «В кожній дитині таланту краплина».

Із задоволенням вчителі подивились елемент квесту у першому класі «Зберімо веселку».

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в практичний блок семінару.

Учасники семінару  вдячні дирекції  школи та вчителю образотворчого мистецтва Жайворонок Т.В. за надану можливість обміну досвідом,  приємне спілкування,  високий рівень організації та проведення заходу.