Відзначення Дня Європи

Дата: 19.05.2020 16:14

Заклади освіти району долучилися до відзначення Дня Європи та організували для учнів ряд заходів у офлайн та онлайн-режимах. Так на сайті Маньківської ЗОШ №1 були розміщені посилання на онлайн-уроки «Права людини – основа європейських цінностей», проанонсовано наступні онлайн-уроки, розміщено посилання на вікторини та конкурси; класними керівниками 8-10-их класів Дзензелівської ЗОШ було проведено виховні години в Classroom; на сайті Чорнокам*янської ЗОШ  розміщено посилання на онлайн-квіз «Відгадай країну ЄС»; відзнято та розміщено відеоролик «Ми – за європейські цінності» на сайті Іваньківської ЗОШ.

До тематичних онлайн-уроків, онлайн-вікторини приєдналися учні Нестерівської ЗОШ. У Маньківському НВК, Молодецькій ЗОШ було організовано віртуальні подорожі.