Відділ освіти Маньківської Районної Державної Адміністрації

Запрошуємо до участі у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

          Міністерство освіти і науки України повідомляє, що громадська спілка «Освіторія» вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить цього року конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як Нобелівська премія для освітян. Метою конкурсу є відзначення досягнення вчителів, які зробили вагомий внесок у професію.

                  Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає: грошову винагороду (250 тисяч гривень), можливості для підвищення кваліфікації (курси, тренінги, майстерні від навчального центру «Освіторії»), поїздку Global Education and Skills Forum 2019 в Дубаї, де оголосять ім?я найкращого вчителя у світі, подарунки від партнерів.

         Ви можете взяти участь у конкурсі, надіславши заявку здобуття премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 за посиланням https://apply.globalteacherprize.org.ua/signup

                    Також ви можете номінувати своїх колег для участі в конкурсі тут:  https://apply.globalteacherprize.org.ua/nominate

                     За посиланням – короткий огляд минулорічної події: https://www.youtube.com/watch?v=WCHHJGtV_AU

                     Також радимо переглянути анімований ролик із порадами щодо заповнення анкет:

https://www.youtube.com/watch?v=OfpbtAyXkxw

         Номінація учасників та заповнення анкет, тобто перший етап проведення премії, триватиме з 15 квітня по 15 липня включно.

         Більш детальну інформацію можна знайти на сайті https://globalteacherprize.org.ua  і на сторінці у FB https://www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/« повернутися до списку новин