Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, проведених у 2018-2019 навчальному році

Дата: 29.12.2018 19:31

У листопаді-грудні 2018 року проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійська, німецька), історії, правознавства, російської мови і літератури, математики, фізики, хімії, біології, екології, астрономії, інформатики, економіки, географії, інформаційних технологій, трудового навчання.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 450 учнів із 17 закладів загальної середньої освіти району та ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей».

За результатами протоколів журі районних олімпіад 96 учнів із 13 закладів загальної середньої освіти стали призерами, з них 10 нагороджені дипломами першого, 26 – другого  та 60 – третього ступеня.

Найкращі результати показали команди Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - 33 переможці, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» - 19, Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 15, Буцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів – 9.