Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів - 2018!

Дата: 24.05.2018 21:32

В рамках ХХІІІ обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» проведено конкурс на кращу серію цифрових ресурсів.

На обласний конкурс на кращу серію цифрових ресурсів було представлено 14 комплектів інформаційних ресурсів, які стали переможцями та лауреатами районного конкурсу. За підсумками обласного етапу (наказ управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 15.05.2018 № 113 «Про підсумки конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів») освітяни району нагороджені дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, які представили на конкурс матеріали, що мають найбільшу навчально-методичну цінність:

• Миронюк Леся Вікторівна, Олійник Олена Петрівна, учителі історії; Дишлюк Оксана Володимирівна, учитель інформатики Маньківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 1,  за серію цифрових ресурсів із теми «Демократія».

Дипломами ЧОІПОПП нагороджено переможців, роботи яких мають високий рівень методичного забезпечення:

• Крамаренко Тетяну Анатоліївну, вихователя закладу дошкільної освіти «Росинка» Маньківської селищної ради, за  серію цифрових ресурсів із теми «Наукові забави»;
  • Бєлік Ольгу Миколаївну, методиста Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, малої  академії  наук учнівської молоді за серію цифрових ресурсів із теми «Роль методичної служби до підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах децентралізації влади».

Сертифікатами ЧОІПОПП нагороджено переможців, матеріали яких можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогічних працівників області:

• Тітаренко Ларису Анатоліївну, учителя предметів художньо-естетичного циклу Дзензелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів із теми «Кіномистецтво»;
  • Дорошенко Ірину Василівну, учителя хімії Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за серію цифрових ресурсів із теми «Узагальнення знань з хімії»;
  • Мамзіну Галину Олександрівну, заступника директора школи з виховної роботи Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів із теми «Використання інноваційних форм, методів і технологій у позаурочній роботі загальноосвітнього навчального закладу»;
  • Гоменюк Олену Миколаївну, Хоменко Наталію Яківну, учителів української мови і літератури Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за серію цифрових ресурсів із теми «Повторення, узагальнення та поглиблення вивченого, 6 клас»;
  • Касянчук Віру Федорівну, учителя географії Подібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за серію цифрових ресурсів із теми «Розселення».

Вітаємо переможців!