Вісті зі шкіл

Дата: 11.03.2021 08:53

На базі Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті колишнього директора школи М.Т. Романчука, людини, яка любила спорт, багато зробила для його розвитку і виховала не одне покоління спортсменів, які в подальшому продовжують його роботу.

У змаганнях взяли участь команди  смт Маньківка, с. Молодецьке та місцевого закладу освіти. Після проведених зустрічей переможцем змагань стала команда с. Молодецьке, другими були спортсмени  смт Маньківка, третіми – школярі.

Головний суддя змагань А.П. Браславський вручив командам грамоти, а команді-переможцю – перехідний кубок. Директор школи подякував усім присутнім за пам’ять і побажав здоров’я та спортивного довголіття.