Проведено вебінар для вчителів початкових класів

Дата: 02.02.2021 08:54

Днями проведено  вебінар для вчителів  початкових   класів  «Я -  учитель  НУШ »   під   час   якого  Шехман     Наталія   Петрівна,   вчителька   Чорнокам’янської    ЗОШ,    ознайомила    колег    з    методичними   підходами   до  вивчення    нумерації   в   концентрі   «Тисяча»   на   уроках   математики   в    початкових   класах.Педагоги   Маньківської    ЗОШ    І-ІІІ   ступенів  №1   Сторожук   В.А.  та  Федорова   К.С.  ділились     досвідом    роботи     з        упровадження     в   освітній     процес     навчальної  програми науково-педагогічного     проєкту    «Інтелект    України»,  який  до   2018   року    був   лише   для   обдарованих   учнів,   а   з    2018-2019  навчального   року    повністю     відповідає    Новій   українській  школі.

Валентина   Анатоліївна,  вчителька  2-го  Інтелект-класу,в  цілому    ознайомила    учасників   вебінаруз   освітньою   програмою  НПП   «Інтелект   України»  в  початковій     школі   та   поділилась   досвідом    роботи     щодо    формування    навчальної    компетентності    учнів    на   основі   розвитку   пізнавальної   активності.

Катерина    Станіславівна,    вчителька   1-го    Інтелект- класу,   презентувала   досвід   роботи   щодо   формування   пізнавальної     активності   учнів  шляхом   використання   інноваційних   форм.